Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Color
ne: रंग

en: Clear
ne: सफा
