Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: Clear
oc: Escafar
