Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Text Color
tr: Metin Rengi

en: Color
tr: Renk

en: Clear
tr: Temizle
