Jquery Colorpicker (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Text Color
fi: Tekstin väri

en: Color
fi: Väri

en: Clear
fi: Tyhjennä
