Jquery Colorpicker (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Name
hi: नाम

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Text Color
hi: अक्षरों का रंग

en: Color
hi: रंग

en: Clear
hi: साफ़ करें
