Jquery Colorpicker (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Color
bg: Цвят

en: Clear
bg: Изчисти
