Jquery Colorpicker (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Name
ru: Название

en: Field
ru: Поле

en: Text Color
ru: Цвет текста

en: Color
ru: Цвет

en: Clear
ru: Очистить
