jQuery Countdown Timer (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: 1 minute | @count minutes
eu[0]: minutu 1
eu[1]: @count minutu

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: 1 second | @count seconds
eu[0]: Segundu 1
eu[1]: @count segundu

en: 1 week | @count weeks
eu[0]: aste 1
eu[1]: @count aste
