jQuery Countdown Timer (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: 1 minute | @count minutes
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: 1 day | @count days
fa[0]: 1 روز
fa[1]: @count روز

en: Font size
fa: اندازه فونت

en: 1 second | @count seconds
fa[0]: 1 ثانیه
fa[1]: @count ثانیه

en: 1 week | @count weeks
fa[0]: 1 هفته
fa[1]: @count هفته
