jQuery Countdown Timer (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
gl[0]: 1 minuto
gl[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: 1 week | @count weeks
gl[0]: 1 semana
gl[1]: @count semanas
