jQuery Countdown Timer (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: 1 minute | @count minutes
lv[0]: @count minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: 1 second | @count seconds
lv[0]: @count sekunde
lv[1]: @count sekundes
lv[2]: @count sekundes

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: @count nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas
