jQuery Countdown Timer (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: 1 minute | @count minutes
tr[0]: 1 dakika
tr[1]: @count dakika

en: 1 hour | @count hours
tr[0]: 1 saat
tr[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
tr[0]: 1 gün
tr[1]: @count gün

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: 1 second | @count seconds
tr[0]: 1 saniye
tr[1]: @count saniye

en: 1 week | @count weeks
tr[0]: 1 hafta
tr[1]: @count hafta

en: custom
tr: özel
