jQuery Countdown Timer (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Font size
da: Skriftstørrelse

en: custom
da: tilpasset

en: @count hour | @count hours
da[0]: @count time
da[1]: @count timer

en: @count minute | @count minutes
da[0]: @count minut
da[1]: @count minutter

en: @count day | @count days
da[0]: @count dag
da[1]: @count dage

en: @count week | @count weeks
da[0]: @count uge
da[1]: @count uger

en: @count second | @count seconds
da[0]: @count sekund
da[1]: @count sekunder
