jQuery Countdown Timer (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Font size
hu: Betűméret

en: custom
hu: egyéni

en: @count hour | @count hours
hu[0]: @count óra
hu[1]: @count óra

en: @count minute | @count minutes
hu[0]: @count perc
hu[1]: @count perc

en: @count day | @count days
hu[0]: @count nap
hu[1]: @count nap

en: @count week | @count weeks
hu[0]: @count hét
hu[1]: @count hét

en: @count second | @count seconds
hu[0]: @count másodperc
hu[1]: @count másodperc
