jQuery Countdown Timer (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Font size
ja: フォントサイズ

en: @count hour | @count hours
ja[0]: @count 時間
ja[1]: @count 時間

en: @count minute | @count minutes
ja[0]: @count 分
ja[1]: @count 分

en: @count day | @count days
ja[0]: @count 日
ja[1]: @count 日

en: @count week | @count weeks
ja[0]: @count 週間
ja[1]: @count 週間

en: @count second | @count seconds
ja[0]: @count 秒
ja[1]: @count 秒
