jQuery Countdown Timer (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: @count hour | @count hours
ca[0]: @count hora
ca[1]: @count hores

en: @count minute | @count minutes
ca[0]: @count minut
ca[1]: @count minuts

en: @count day | @count days
ca[0]: @count dia
ca[1]: @count dies

en: @count second | @count seconds
ca[0]: @count segon
ca[1]: @count segons
