Jquery MatchHeight Views (1.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
ca: Mostra la vista com una pàgina, amb una URL i enllaços de menú.

en: Display the view as a block.
ca: Mostra la vista com un bloc.
