jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान
