jQuery MatchHeight Views (1.0.4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Block
ar: صندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
ar: عرض العرض كصفحة، مع مسار وروابط قائمة.

en: Display the view as a block.
ar: عرض العرض كصندوق.
