jQuery MatchHeight Views (1.0.4) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
ja: URLとメニューリンクがあるページとしてビューを表示します。

en: Display the view as a block.
ja: ブロックとしてビューを表示します。
