jQuery minicolors (2.1.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: About
ug: ھەققىدە
