jQuery minicolors (2.1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Field
km: វាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី
