jQuery minicolors (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Format
ar: التنسيق

en: Theme
ar: حلة

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Custom
ar: مخصص

en: Position
ar: الوضع

en: Installed
ar: مثبت

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: About
ar: حول

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder
