jQuery minicolors (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Theme
az: Tema

en: Keywords
az: Açar söz

en: Inline
az: Xətdə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Position
az: Vəzifə

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: About
az: Haqqında

en: Placeholder: @placeholder
az: Kömək mətn: @placeholder
