jQuery minicolors (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Format
hi: प्रारूप

en: Theme
hi: थीम

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Position
hi: स्थान

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ

en: About
hi: के बारे में
