jQuery minicolors (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Default
pt: Padrão

en: Format
pt: Formato

en: Theme
pt: Tema

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Inline
pt: Mesma linha

en: Custom
pt: Personalizado

en: Position
pt: Posição

en: Animation Speed
pt: Velocidade da animação

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Top left
pt: Esquerda em cima

en: Top right
pt: Direita em cima

en: Bottom right
pt: Direita embaixo

en: Bottom left
pt: Esquerda embaixo

en: Uppercase
pt: Maiúsculo

en: About
pt: Sobre

en: Opacity
pt: Opacidade

en: Control
pt: Controlar
