jQuery minicolors (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Format
tr: Biçim

en: Theme
tr: Tema

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Inline
tr: Satır içi

en: Custom
tr: Özel

en: Position
tr: Konum

en: Installed
tr: Kurulu

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: About
tr: Hakkında

en: Placeholder: @placeholder
tr: Yer tutucu: @placeholder
