jQuery minicolors (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Format
cs: Formát

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Custom
cs: Vlastní

en: Position
cs: Pozice

en: Show speed
cs: Rychlost zobrazení

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: About
cs: Popis

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Placeholder: @placeholder
cs: Zástupný symbol: @placeholder

en: Textfield size: @size
cs: Velikost textového pole: @size
