jQuery minicolors (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Inline
eo: en linio

en: Custom
eo: Propra

en: Position
eo: Loko
