jQuery minicolors (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Format
he: פורמט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Custom
he: מותאם

en: Position
he: מיקום

en: Installed
he: מותקן

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: About
he: אודות
