jQuery minicolors (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Default
jv: Gawan

en: Theme
jv: Tema

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Custom
jv: Kostum

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani
