jQuery minicolors (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Theme
ro: Temă

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Custom
ro: Personalizat

en: Position
ro: Poziţie

en: Installed
ro: Instalat

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: About
ro: Despre

en: Placeholder: @placeholder
ro: Substituent: @placeholder

en: Textfield size: @size
ro: Dimensiunea câmpului de tip text: @size
