jQuery minicolors (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Format
te: ఆకృతి

en: Theme
te: అలంకారం

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Position
te: స్థానం

en: About
te: గురించి
