jQuery minicolors (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Theme
ca: Tema

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Inline
ca: En línia

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Position
ca: Posició

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: About
ca: Detalls

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size
