jQuery minicolors (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Default
da: Standard

en: Theme
da: Tema

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Inline
da: Integreret

en: Custom
da: Tilpasset

en: Position
da: Placering

en: Installed
da: Installeret

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Uppercase
da: Store bogstaver

en: About
da: Om

en: Control
da: Kontrollér

en: Lowercase
da: Minuskler

en: Textfield size: @size
da: Størrelse på tekstfelt: @size
