jQuery minicolors (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Field
gl: Campo

en: Default
gl: Predeterminado

en: Format
gl: Formato

en: Theme
gl: Tema

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Inline
gl: En liña

en: Position
gl: Posición

en: Installed
gl: Instalado

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: About
gl: Información
