jQuery minicolors (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Field
hr: Polje

en: Default
hr: Zadano

en: Format
hr: Oblik

en: Theme
hr: Tema

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Inline
hr: U istom redu

en: Position
hr: Pozicija

en: Installed
hr: Instaliran

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: About
hr: Opis
