jQuery minicolors (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Field
id: Bidang

en: Default
id: Bawaan

en: Theme
id: Tema

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Inline
id: Sebaris

en: Position
id: Posisi

en: Animation Speed
id: Kecepatan animasi

en: Installed
id: Terinstal

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: About
id: Tentang

en: Textfield size: @size
id: Ukuran field teks: @size
