jQuery minicolors (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Field
ru: Поле

en: Default
ru: По умолчанию

en: Format
ru: Формат

en: Theme
ru: Тема

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Inline
ru: В линию

en: Position
ru: Позиция

en: Show speed
ru: Показать скорость

en: Animation Speed
ru: Скорость анимации

en: Installed
ru: Установлено

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Top right
ru: Вверху справа

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: Uppercase
ru: Верхний регистр

en: About
ru: Информация

en: Opacity
ru: Прозрачность

en: Control
ru: Управление

en: Lowercase
ru: Нижний регистр

en: Format: @format
ru: Формат: @format

en: Placeholder: @placeholder
ru: Заполнитель: @placeholder

en: Theme: @theme
ru: Тема: @theme

en: Textfield size: @size
ru: Размер текстового поля: @size
