jQuery minicolors (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Field
ta: புலம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Theme
ta: தீம்

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Position
ta: இடம்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: About
ta: பற்றி
