jQuery minicolors (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Field
hu: Mező

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Format
hu: Formátum

en: Theme
hu: Smink

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Animation Speed
hu: Animáció sebessége

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Uppercase
hu: Nagybetűs

en: About
hu: Leírás

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Control
hu: Vezérlés

en: Lowercase
hu: Kisbetűs

en: Format: @format
hu: Formátum: @format

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder

en: Theme: @theme
hu: Smink: @theme

en: Textfield size: @size
hu: Szövegmező mérete: @size
