jQuery minicolors (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Format
lv: Formāts

en: Theme
lv: Tēma

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Position
lv: Pozīcija

en: Installed
lv: Instalēts

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: About
lv: Par
