jQuery UI (8.x-1.8) - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Done
sl: Opravljeno

en: Prev
sl: Prej

en: Mon
sl: Pon

en: Tue
sl: Tor

en: Wed
sl: Sre

en: Thu
sl: Čet

en: Fri
sl: Pet

en: Sat
sl: Sob

en: Sun
sl: Ned

en: May
sl: Maj

en: Today
sl: Danes

en: Oct
sl: Okt

en: Su
sl: ned

en: Mo
sl: pon

en: Tu
sl: tor

en: We
sl: sre

en: Th
sl: čet

en: Fr
sl: pet

en: Sa
sl: sob

en: About
sl: O modulu

[ctx: Long month name]
en: January
sl: Januar

[ctx: Long month name]
en: February
sl: Februar

[ctx: Long month name]
en: March
sl: Marec

[ctx: Long month name]
en: May
sl: Maj

[ctx: Long month name]
en: June
sl: Junij

[ctx: Long month name]
en: July
sl: Julij

[ctx: Long month name]
en: August
sl: Avgust

[ctx: Long month name]
en: October
sl: Oktober
