jQuery UI (8.x-1.8) - en to th translation catalogue (41 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Mon
th: จ

en: Tue
th: อ

en: Wed
th: พ

en: Thu
th: พฤ

en: Fri
th: ศ

en: Sat
th: ส

en: Sun
th: อา

en: May
th: พ.ค.

en: Jan
th: ม.ค.

en: Feb
th: ก.พ.

en: Mar
th: มี.ค.

en: Apr
th: เม.ย.

en: Jun
th: มิ.ย.

en: Jul
th: ก.ค.

en: Aug
th: ส.ค.

en: Sep
th: ก.ย.

en: Oct
th: ต.ค.

en: Nov
th: พ.ย.

en: Dec
th: ธ.ค.

en: About
th: เกี่ยวกับ

[ctx: Long month name]
en: January
th: มกราคม

[ctx: Long month name]
en: February
th: กุมภาพันธ์

[ctx: Long month name]
en: March
th: มีนาคม

[ctx: Long month name]
en: April
th: เมษายน

[ctx: Long month name]
en: May
th: พฤษภาคม

[ctx: Long month name]
en: June
th: มิถุนายน

[ctx: Long month name]
en: July
th: กรกฎาคม

[ctx: Long month name]
en: August
th: สิงหาคม

[ctx: Long month name]
en: September
th: กันยายน

[ctx: Long month name]
en: October
th: ตุลาคม

[ctx: Long month name]
en: November
th: พฤศจิกายน

[ctx: Long month name]
en: December
th: ธันวาคม
