jQuery UI (8.x-1.8) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Mon
af: Ma

en: Tue
af: Di

en: Wed
af: Wo

en: Thu
af: Do

en: Fri
af: Vr

en: Sat
af: Sa

en: Sun
af: So

en: May
af: Mei

en: Oct
af: Okt

en: Dec
af: Des

en: Su
af: So

en: Mo
af: Ma

en: Tu
af: Di

en: We
af: Wo

en: Th
af: Do

en: Fr
af: Vr
