JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style

en: Image field display format settings
ro: Setările formatului de afișare a câmpului imagine
