JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta6) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Original image
ms: Imej asal

en: Image style
ms: Stail imej

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style
