JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta6) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Fields
pl: Pola

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: here
pl: tutaj

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Image field display format settings
pl: Ustawienia formatu wyświetlania pola obrazu
