JS Component (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Node
hu: Tartalom

en: Other
hu: Egyéb

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Template
hu: Sablon

en: Libraries
hu: Könyvtárak
