JS Component (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Node
hy: Նոդ

en: Provider
hy: Մատակարար
